אודות צור קשר קישורים מדריך חוברות פעילות הכותבים תרומה English
תרמו לעמותת חופש
מאמרים וספרים לחיות חופשי יומן חדשות החזרה בתשובה יוצאים בשאלה השתלטות חרדית עיתונות חרדית במות חופש עוד
     ראשי > החזרה בתשובה  לגירסת הדפסה     

גימטריה ואסון מעבורת החלל קולומביה

מאת סייברדין

בעודי חוזה שוב ושוב בתמונות קולומביה הנשרפת כמטאור באטמוספרה, לאחר ההלם הראשוני והאבל הגדול, התגנבה למוחי מחשבה מטרידה: כמה זמן יידרש לאותם צבועים רודפי-אסונות, חכמי-הבדיעבד, לגלות רמזים וסימנים בתורה לאסון? ואכן, לא חלפו שתי יממות, וכבר התחילו להופיע מטריצות דילוגים וממצאים גימטריים בכל פורום ותחת כל עץ רענן. המסמך הבא (באות נטויה, שגיאות העברית במקור) הוא אחד המרגיזים שנתקלתי בהם.

ב"ה
חטא האדם בחלל
מאת הרב מלכישוע ארליך
הנסיון לשלוח איש עברי לחלל הוא נסיון להתגרות בקב"ה. מה שמותר לגויים, אסור בתכלית האיסור לאדם יהודי. הנסיון להתקרב לאלהים בעזרת כלי טכנולגי הוא נסיון שבחטא יסודו.

הרב מלכישוע מגלה לנו סוד גדול ונורא, ואין זה דבר של מה-בכך: אנו חשבנו לתומנו כי האלוהים נוכח בכל, שאין הוא מוגבל על ידי מרחב וזמן, והנה מסתבר כי כס הכבוד נשקף אלינו ממש כאן, בנקודה ידועה בחלל שמעל כדור הארץ שלנו. עוד משתמע, כי האל כלל אינו רחוק בחלל כפי שניתן לחשוב. אילו היה, נניח, במרחק תרי"ג שנות אור, בוודאי טיסת המעבורת לא הייתה מטרידה אותו כהוא-זה, משום שדומה הדבר לילד המטפס על עץ ומתעתד לגעת בירח; אך בכל זאת נבהל הקב"ה מאש המנועים, וזה סימן כי הוא קרוב הרבה יותר. לדברי נאס"א, המעבורת קולומביה לא הייתה מסוגלת להגיע לגובה של 390 קילומטר. אם נלך לפי העיקרון המקובל "בטל בשישים", נראה שאלוהים לא יכול להיות רחוק יותר מאשר 23,400 קילומטר - וזה, ידידיי, קרוב להחריד.

וממשיך הרב ארליך ומגלה עוד צפונות ונסתרות: שמטרת הטיסה לא הייתה, חלילה, מחקר מדעי או הבלים כגון דא. הטיסה נועדה לנסות להתקרב לאלוהים! עד כדי כך מעמיק כבוד הרב ראות, ושכלו החריף פולח כל מעטה שקרים ומגיע לגרעין האמת.

ספר התנ"ך וצופן התנ"ך מרמזים כי האדם שנשלח לחלל הוא מלאך הבא מן הארץ, ומנסה להתקרב למרומי מקום משכנו של האל.
אילן רמון, יהודי כשר, מסמל בשמו על כך. בבדיקה גימטרית שלי, התברר לי שהשם "אילן" בגימטריה, משקלו זהה למילה "מלאך", וגם למילה "האלהים" כפי שמאויתת בתורה בכתיב חסר, בנביאים ובכתובים. שם משפחתו "רמון", משקלו בגימטריה זהה למילה "הארץ" וגם למילה "מרומי".

אילן רמון

בבדיקה גימטרית שלי, מצאתי משהו מדהים הרבה יותר. השם "רמון" כמוהו בגימטריה כסכום "קולומביה", "אלוהים" ועוד ה', ו"אילן" בגימטריה כמוהו כסכום "אל" ו"מגביה"! כלומר, "אילן רמון" בגימטריה (387) הוא "קולומביה מגביהה אל אלוהים". מצד שני, סכום "אילן רמון" הוא כסכום "בוא בשלום", ובהבטחה זו נכשל האל כשלון חרוץ.

כך, אם נרכיב "אילן רמון" בגימטריה, נקבל את הצירוף "מלאך הארץ", אך גם את הצירוף "מרומי האלהים". הקב"ה ניסה לרמוז לנו שאיש החלל אילן רמון, הוא מלאך הארץ שבה מן האדמה, נגע בשמיים והתקרב למקום מרומי האלהים.

ועל כך האל רב החסד שלנו אינו יכול לסלוח. כמו כנופיית פוחחים, הוא אינו יכול לסבול כשפולשים לטריטוריה שלו (ר' חישוב למעלה), אפילו בלי כוונה, ומתעלמים מהגרפיטי המאיים שלו. ועל כן

כשחזר לאדמה, הוא חזר לאדמה, תרתי משמע.
צופן התנ"ך אף מדגיש זאת בעוצמה כפולה. הכפלת השם הפרטי "אילן אילן" זהה במשקלה לצירוף "מלאך האלהים", והכפלת שם משפחתו "רמון רמון" שווה במשקלה לביטוי "מרומי הארץ", קרי השמיים ומקום מושבו של האל.

עוצמה כפולה - פעמיים כי טוב. החלטתי לנסות שיטה זו על הרב מלכישוע עצמו, שניצל את אסון הקולומביה הטראגי ואת שיטת הגימטריה המטומטמת להחדיר קצת שנאת טכנולוגיה בקהלו, ואפילו אני הזדעזעתי לנוכח התוצאות:
מלכישוע מלכישוע = "רשע כמו ישו" (952)
ארליך ארליך = "חסר מטרה" (522), "מסתבך", "מעוות" וגם "מהווה סימן לרע".

אם אף תבדקו את המילה "חלל", היא שווה במשקלה הגימטרי למילה "חיים", אך שווה במשקלה גם למילה "חטאים".

חיים = חטאים! איזה דבר נורא לומר.

אחרית דבר היא, שסומא עלינו לא לשלוח איש יהודי לחלל. מה שמותר לגויים, אסור בתכלית האיסור לעם היהודי. הם הגויים יכולים להתקרב לאלהיהם, אבל לנו כעם יהודי, אסור, והקב"ה אף נותן סימנים מוקדמים על כך.

לא ידעתי שגם אלוהי הגויים יושבים שם בחלל, מארחים לחברה ליהוה הקנאי שלנו. אך אל דאגה. ככל שהדבר תלוי בגימטריקונים מלמדי-לקחים טכנופובים כגון הרב מלכישוע, העם היהודי לא יהיה מסוגל לשמוע רדיו, לא כל שכן לשגר יהודים לחלל. טכנולוגיה זה רע, ללמוד תורה זה טוב - זה הלקח. נהיה כולנו רועי עיזים מקריבי קורבנות כבימים הטובים ההם, ובאה גאולה לישראל. רק על דבר אחד אפשר להצטער, וזה שלא נוכל עוד לקלוט את דרשותיו של הרב עובדיה דרך הלוויין. אך ממילא לווייני התקשורת האלה עושים כבר פריחה לאלוהים, כשהם צפים מעליו ועוקצים את קרקפתו באנטנותיהם המושחזות.

(במאמר מוסגר, לו היו האמריקאים אוסרים כעיקרון על יהודים להיכנס לחלליותיהם, האם לא הייתה שוועת מגלגלי-העיניים האלה עולה השמימה?)

אילן רמון. מלאך האלהים. יהי זכרו ברוך. מוגש כנקודה למחשבה ע"י הרב מלכישוע ארליך.

אכן, יהיה זכרו ברוך, ומארה על ראשי המנוולים המבזים את שמו ואת זכרו בהבלי הגימטריה והדילוגים בתורה. מוגש כנקודה למחשבה ע"י סייברדין.

נ.ב. יהודי כשר אחר הגדיל לעשות ומצא התאמות גימטריות ראויות נוספות לרב ארליך, וכך הוא כותב:
מי זה העילג המטומטם הזה, המתהדר בתואר "הרב מלכישוע ארליך"?!
הנה כמה "צפונות תנ"ך" כתשובה לאווילותו (הכל בגימטריה. בבקשה לבדוק):
"הרב מלכישוע ארליך" = "ביהוה אלהיך פשעת";
"מלכישוע ארליך" = "מי זה מחשיך עצה במלין" (איוב ל"ח 2) וגם - "נשבע למרמה", "נשא אשפה", "ערות אמך";
"ארליך" = "עד יפיח כזבים";
ולסיום - "מלכישוע" = "וידבר חמור".


פברואר 2003חברים ב- עוצב על ידי