אודות צור קשר קישורים מדריך חוברות פעילות הכותבים תרומה English
חופש - יומן אירועים - דת ומדינה
מאמרים וספרים לחיות חופשי יומן חדשות החזרה בתשובה יוצאים בשאלה השתלטות חרדית עיתונות חרדית במות חופש עוד
     ראשי > לחיות חופשי  לגירסת הדפסה     

בדרכך - חופש הבחירה לנצח

בית הלוויות אזרחי שנועד לאפשר פרידה מכבדת

עם פתיחת שנת 2021 הצטרפה חברה חדשה לנוף הקבורה האזרחית. "בדרכך" הינו בית הלוויות אזרחי, מודרני, שנועד לאפשר פרידה מכבדת, גמישה ותומכת.

"בדרכך" הוקמה מתוך אמונה שמגיע לכל אחד את החופש לבחור איך יראה היום האחרון במסלול חייו. "בדרכך" עוזרת ללקוחותיה ולמשפחותיהם לצקת משמעות ליום הפרידה תוך מתן דגש על הצרכים האישיים של כל לקוח. צוות החברה מתכנן מראש את טקסי הפרידה, מספק שירותי אופרה (שריפת גופות), יוצר סביבה מכבדת במעמד הפרידה ועוזר בקיום בקשות הנצחה.

עומר גונן, מנכ"ל החברה, מספר שהמשימה ש"בדרכך" שמה לעצמה היא לדאוג שהיום האחרון של כל אדם, ישקף את הדרך שלו בחיים, שמעמד הפרידה יכבד את חייו ויאפשר לקרובים אליו להתייחד, להתאבל, להתמודד בשעתם הקשה, בעוד שהצוות שלו יהיה קשוב, עוזר, וידאג למימוש הדרך שהתווה המנוח בעודו בחיים.

עומר nוסיף: "לא בכדי קראנו למיזם 'בדרכך, חופש הבחירה לנצח' - אנו משתדלים לחיות את חיינו בדרך שלנו, וזו זכותנו החוקית, זכות שמדינת ישראל קבעה בחוק משנת 1996 וזכות מוסרית לבחור את הדרך שבה נסיים אותם. אנחנו נהיה שופר לזכות זו תוך כדי יצירת סטנדרטים חדשים למימוש זכות זו בישראל."

"בדרכך" השיקה את המיזם יחד עם אתר תוכן המיועד לנפץ מיתוסים על שריפת גופות, לעזור בכל הקשור לתהליך הפרידה ולתמוך במשפחה במשך תהליך האבל.

בדרכך" מספקת מגוון שירותי קבורה אזרחית:

ליווי אישי מקצה לקצה - אנו מלווים את לקוחותינו מהשלב בו הם מתלבטים בנוגע לפתרונות קבורה אזרחית, דרך תכנון הפרידה, הטיפול הלוגיסטי והבירוקרטי ביום הפרידה, ביצוע שריפת הגופה ועריכת טקסי הפרידה.

שריפת גופות - לאחר שנטפל בבירוקרטיה של הקבורה, בשינוע הגופה ובזיהוי קפדני - אנו נעשה שימוש בתנור שריפת גופות. תנור זה מבטיח שריפה מהירה וירוקה תוך שימוש בטכנולוגיה מודרנית. לאחר השריפה אנו מעבירים את האפר לכד סטנדרטי או כד שבחרתם ומעבירים את הכד אל נציגכם או מקום טקס הפרידה.

עריכת מעמדי פרידה - אנו מספקים מקום שתוכנן במיוחד לטקסי פרידה. החל בחנייה נוחה, מקום אינטימי וממוזג לפרידה אישית, מרחב גדול לטקסי פרידה תחת פרגולה או על דשא. כמו כן אנחנו מספקים שירותי אודיו ווידאו, כסאות, שתייה קרה, אזורי הנצחה, ממחטות נייר, כיפות, מטריות, ושירותי הנחייה. פשוט מטפלים בכל הדברים הקטנים שעושים את ההבדל.

כדי אפר ומוצרי הנצחה - כד האפר יכול להיות סמל לדרך שלך, לסגנון החיים שלך ולשרת יותר נכון את דרך ההנצחה שבחרת. אנו מציעים מבחר של כדים אקולוגיים, כדי עץ, כדי פורצלן בעיצובים פורצי דרך, וכדי אפר קלאסיים. בנוסף אנו מציעים תכשיטי נצח – תכשיטים הכוללים כמות קטנה של אפר או תכשיטים העשויים מהאפר.

מקום לחזור אליו - בעוד שלחלק מהאנשים ברור איפה הם רוצים לפזר או לשמור את אפר יקירם, ישנם אנשים שרוצים מקום לחזור אליו, בדומה לקבר בבית קברות. לשם כך אנו מציעים מקום לקבורת שדה של כדים בבית קברות אזרחי, מקום לנטיעת עצים מעל אפר הקבור באדמה ופתרונות של קולומבריום – תאים סדורים בארון שיש הנמצאים בבית קברות אזרחי.

ליצירת קשר:

 


ינואר 2021חברים ב- עוצב על ידי