הנכם צופים בגירסת הדפסה של הדף/מאמר הנוכחי.
לחצו כאן לגירסה המקורית

הבאת המשיח

בעריכת תומר קרמן וקהילתו
במדור זה ננסה למשוך באף אזרחים תמימים כדי שיעשו להבאת המשיח בהקדם האפשרי
תגובות (בעיקר כאלה שתזרזנה את בואו) אנא שלחו לכתובת הדוא"ל המצויינת למעלה

"הבאת המשיח" היא פינה הומוריסטית. כל הרואה עצמו עלול להיפגע מן הכתוב כאן מתבקש שלא להמשיך לקרוא.

זהו זה

במשך תקופה ארוכה שבת מדורנו "הבאת המשיח" מפעילות, אולם לא היתה זו חופשה וגם לא שביתה. פעילות הבאת המשיח היא עבודת קודש, וכמו שהרופאים והאחיות אינם שובתים לעולם, כי הם מצילים חיים, כך גם אנו לא נשבות לעולמי עולמים עד שיבוא המשיח, ואז נוכל לנוח על זרי דפנה ולסיים בקריאת הספר המחכה לנו בקוצר רוח על המדף.

פשר השתיקה בשבועות האחרונים הוא תגלית מרעישה שהתגלגלה לפתחנו המבשרת על ביאתו הקרובה של שכר לעמלנו - הוא עבודת הפרך של הבאת המשיח.

תמיד ידענו שהוא יבוא. לרגע לא פקפקנו בדבר. אבל תיארנו לעצמנו שזה יקרה רק עוד 7000 - 8000 שנה בקירוב. והיתה לנו סבלנות לחכות את הזמן הזה. כי מהן 8000 שנה לעומת הנצח, וביחס לביאת המשיח? הרי הן כמו תבן ברוח סתיו. יחד עם זאת, לא נסתיר את שמחתנו על הידיעה הבדוקה והמהימנה כי הביאה קרובה קרובה, יותר מאשר פיללנו, והיא ממש על סף דלתותינו.

במשך שבועות רבים בדקנו את החומר שהגיע לשולחננו והוא נמצא לדעת רובם המכריע של המומחים כחומר אותנטי, אמין ואפילו, כמו שמפיציו מעידים בעצמם - אמת לאמיתה.

חיסרון אחד בלבד יש לה לביאתו של המשיח והוא שהמדור שלנו, הוותיק והאקטיבי, יאבד את טעם הקיום שלו. אבל לא נורא, אנו מוכנים לספוג זאת ובלבד שיבוא המשיח, ואז נמצא עניין אחר לענות בו.
הבשורה הטובה: המשיח מגיע בחודש נובמבר הקרוב!
הבשורה הפחות טובה: יש להכין שעורי בית לקראת בואו
אנו מביאים כאן את עיקרי המשימות שיש לבצע לקראת הביאה, אבל מומלץ גם להיכנס לאתר המיוחד, לקרוא אותו בעיון... לבצע!!!
www.geocities.com/mashiach66

ובכן:
יש לחזור בתשובה מלאה (לאלוהים) ולהעיף (כנראה הכוונה למשרפות) את כל החומר הפורנוגרפי (ראה תמונה מס' 1), את בתי הבושת, את הזנות, את סרטי הזנות ואת הטלויזיה, וכן לגרום לנשים (ראה תמונה מס' 2) ללכת צנועות.


מימין - פורנוגרפיה; משמאל - אישה

העונש על אי הכנת השיעורים הנ"ל הוא ששנת תשס"ג תהפוך לשנת אסונות; יפלו הרבה קורבנות; יעופו עלינו טילים ונקבל "מטעמים" מהעיראקים, אליהם יצטרפו הסורים והאיראנים וגם הערבים בישראל בטרור קשה וכמובן הטרור הפלשתיני: הם כולם יפילו חללים בכמות גדולה שלא נוכל לספור!!

בחודש ספטמבר שעבר אמורות היו להישלח לכדור הארץ שתי חלליות ענקיות: אחת מכוכב "אור גדול", ואחת מכוכב "בני אלוהים" מתוכם היו אמורים לרדת 3000 איש, הנמצאים כרגע כנראה בסוריה או בלוב, והם אמורים היו, החל מחודש ספטמבר 2002, לסמן כל בית ממנו לא ישארו חיים ביום הדין הקרוב. יתכן מאוד שמלאכת כבר בוצעה. מי שראה בחודשים ספטמבר, אוקטובר ונובמבר השנה אנשים שמתנהגים מוזר בקרבת ביתו כנראה שהיו אלה אנשי החלליות. יחד עם זאת יתכן שמלאכת סימון הבתים התעכבה קצת בגלל המלחמה בעירק.

זכרו:
ב- 20.9.2002 יד' תשרי התשס"ג יום שישי ערב סוכות בבוקר ינחתו השתיים הראשונות:
האנשים שירדו מהן יעברו ויסמנו את הבתים מהם אנשים כבר לא יצאו חיים!
ברגע שהבית סומן כבר אין אפשרות לשנות!
www.geocities.com/mashiach66/40days.htm

עורכי המדור "הבאת המשיח" מתחייבים בזאת:
1. לעקוב מקרוב אחר ביאתו של המשיח ולדווח על כל תנועה שלו לכיווננו.
2. להפסיק מייד את כל פעילת המדור ברגע הביאה ולא שנייה אחת אחר כך.
משיח - אנחנו אוהבים אותך!
משיח - אנחנו מתים עליך!
משיח - אנחנו מעריכים אותך!
משיח - אנחנו מתגעגעים אליך!
משיח - תן חיוך, הכל לטובה!!! (ראה תמונה מס' 3)

חיוך
בתמונה: חיוך


אפריל 2003

הבאת המשיח
להבאת המשיח לחץ כאן